/

Casestudie: Fitness One in Arkansas, USA

Als Chief Technology Officer van de Fitness One-clubs in Arkansas begrijpt Jake Curreri als geen ander de dringende behoefte aan technologische vooruitgang in de fitnessbranche.

Casestudie: Fitness One in Arkansas, USA

Jake Curreri is verantwoordelijk voor het onderhouden en configureren van systeemprocessen, het verbinden van centrale beheersystemen met hulpmiddelen van derden en het toezicht op de ontwikkeling van de Fitness One mobiele app. Hij experimenteert eindeloos met manieren waarop technologie de fitnesservaring kan verbeteren.

Na afgelopen oktober met PerfectGym te hebben samengewerkt om hun klantenportaal, open API en PG backoffice manager te creëren, ging Curreri met PG om de tafel zitten om bij te praten over hoe het clubmanagementplatform voor hem werkt en hoe de open API het personeel en de leden van zijn club heeft geholpen.

1. Vertel eens wat meer over uw Fitness One-club en hoe u in de branche terecht bent gekomen?

"Wij exploiteren full-service, luxe fitnessclubs, die holistische producten in meerdere richtingen aanbieden, zoals personal training, 24-uurs service, zonnebank, aquamassage en meer. We hebben ~15.000 leden in het hele land.

De fitnessindustrie is waar ik begon, toen ik opgroeide in de basis van een plaatselijke YMCA. Mijn carrière heeft de cirkel rondgemaakt van atletische deelname aan de fitnesswereld tot het leiden van de technologische en operationele verschuiving waar de sector naar toe gaat."

Fitness One club in FAYETTEVILLEBron

2. Wat is een chief technological officer precies en wat doe je?

"Als directeur technologie en operations neem ik strategische en technologische beslissingen binnen de fitnessbranche.

Het is een belangrijke rol op dit moment. In 2015 identificeerde 95% van de Fortune 500-bedrijven zichzelf als 'techbedrijven'. In de fitnesssector zou dat eerder 1% zijn. Technologie is een niet te stoppen kracht op weg naar de fitnessindustrie, en brick-and-mortar fitnessorganisaties moeten zich voorbereiden op het onvermijdelijke."

3. Welke problemen had uw Fitness One club voordat u Perfect Gym gebruikte, waardoor u van softwareleverancier wilde veranderen?

"Simpel, ons oude systeem kon onze uitbreiding gewoon niet aan.

Typische softwareleveranciers binnen de fitnessbranche slagen er niet in een full-platform oplossing te bieden die is toegesneden op de verwachte groei van de branche. Slechts weinigen zijn strategisch ingesteld om samen te werken met opkomende leveranciers.

Naarmate je groeit, wordt het beheren van een sportschool complexer. U hebt betere tools, betere prestaties en een alles-in-één systeem nodig. Dit zijn tastbare oplossingen van het aanbod van Perfect Gym."

Inside a Fitness One GymBron

4. Hoe heeft het PG-klantenportaal uw sportschool geholpen?

"Voordat we Perfect Gym hadden, hadden we een minimaal online boekings- en reserveringssysteem. Nu we vooruitgang boeken in zowel de mogelijkheid voor een lid om vanuit zijn huis een les te boeken en te reserveren als in het aanbevelen van potentiële lessen die een lid leuk zou kunnen vinden, hebben we hoge verwachtingen met de acquisitieverbeteringen."

Screen shot of fitness one mobile app with open API

5. Hoe is het beheer van uw lidmaatschapsgerelateerde taken veranderd sinds u op PG bent overgestapt?

"We kunnen nu de gegevensintegriteit valideren. Bij onze vorige softwareleveranciers was rapportage bijna onmogelijk door een groot aantal "workarounds" waarin we ons personeel trainden. We waren niet in staat om een rudimentair rapport op te vragen, zoals het aantal actieve leden in een club.

Met Perfect Gym zijn we in staat om realtime statussen van clubs te zien en ervaringen van leden te controleren die we nog niet hadden overwogen. Het overzicht heeft ons veel inzicht gegeven in hoe de club ervoor staat, we maken nu betere data-gedreven keuzes."

6. Hoe heeft de PG Club Management software de ervaring van uw leden in uw club geholpen?

"Het actief kunnen tonen van onze clubgroei in zowel fysieke als digitale zin geeft leden een gevoel van herinvestering. Ze zijn er trots op dat ze lid zijn van een van de meest opkomende fitnessaanbieders van de natie."

7. Welke functies van het PG-systeem vindt u het meest nuttig voor uw sportschool?

"Zichtbaarheid van accountstatussen van leden. Voor het eerst in onze geschiedenis kunnen we leden op de hoogte brengen van accountproblemen voordat het lid een voet in de club zet."

Fitness One mobile app screenshot

8. Bent u, met de groeiende technologische trends binnen de fitnessbranche, van mening dat uw club digitaal is getransformeerd en up-to-date is met de laatste technologische trends?

"Ja, dat vind ik echt. Vooral omdat Perfect Gym een uitstekende partner is om als brick-and-mortar fitnessketen de strategische doelen op af te stemmen. Hun constante streven naar excellentie en innovatie - ook in de ongeziene doelstellingen - is voor elke keten zeer amicaal. De open API betekent dat onze club kan integreren met alle opkomende fitness apps, op deze manier blijven we relevanter voor leden."

Fitness One club access QR code

9. Hoe zou u het werken met het Perfect Gym team in 3 zinnen samenvatten?

  • Aandacht voor vooruitgang
  • Begrip van de technologische hindernissen binnen niet-fitness industrieën
  • Toewijding aan meer dan alleen software en focus op platformoplossingen

10. Vertel ons meer over de PG open API en hoe je deze hebt gebruikt met je eigen sportschool app?

"Een open API biedt een buitengewoon potentieel voor het uitbreiden van systeemintegratie. We hebben de functies in de Perfect Gym API gebruikt om onze mobiele app uit te breiden met een reeks functies voor leden.

Leden kunnen nu hun profiel beheren, reserveren en inchecken voor lessen, hun favoriete instructeurs beoordelen, loyaliteitspunten verzamelen, aanwezigheidsbadges ontvangen, communiceren met hun medeleerlingen en digitaal lessen bijwonen. Er zit nog veel meer in de ontwikkelingspijplijn -- integratie met Perfect Gym maakt uitvoering van onze Fitness One groeivisie mogelijk."

11. Hoe denkt u dat de open API de fitnesservaringen van uw leden zal helpen verbeteren?

"Connectiviteit is het ultieme doel. We staan nog maar aan het begin van een verbonden samenleving, en fitness is waar mensen vaak beginnen. Door functies te bouwen en te blijven verbeteren die connectiviteit en personalisatie van leden aanmoedigen, reiken we een ervaring aan die verder gaat dan de traditionele muren van een fitnessorganisatie."

Fitness One mobile app client profile

Belangrijke conclusie

Digitale disruptie is heel reëel en het gebeurt nu met de fitnessbranche. Holistische clubmanagementplatforms zijn nodig om te groeien en toekomstige groei te garanderen.

Het gebruik van een systeem met een open API betekent dat het kan worden geïntegreerd met alle 3rd party apps en tools, op deze manier kunt u op de hoogte blijven van uw operationele spel en fuseren met de apps waarmee uw leden bezig zijn.

Zo blijft uw fitnessmerk te allen tijde aanwezig in het digitale ecosysteem van uw leden.

Bedankt voor uw aandacht
Als je het leuk vindt, vertel het dan door!

  • Find us on Facebook
  • Find us on Youtube
  • Find us on Twitter
  • Find us on Instagram
  • Find us on Linkedin
Aanbevolen berichten

Digitally Transform Your Health Club

As consumers become more in control over their well-being, fitness clubs must be digitally prepared to service members with a variety of options and fitness experiences. Our fitness software acts as a digital platform to facilitate these experiences by utilizing data and integrations to make digital transformation for fitness facilities more possible.

Vertrouwd door de marktleiders in fitness & vrije tijd. Groot en klein.

McFit
World Class
Sportcity
Fit For Free
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Maak een afspraak voor een gratis demo