/

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Perfect Gym is verheugd om de samenwerking aan te kondigen met de grootste fitnessketen in Noorwegen, HITIO/MUDO Gym. Lees hoe de beslissing van HITIO/MUDO om van leverancier te veranderen hen heeft geholpen hun merk in heel Europa te laten groeien.

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Net zoals de fitnesswereld voortdurend evolueert, hebben fitnesscentra over de hele wereld de taak om deze consumentenbelangen op elkaar af te stemmen om hun ideale klantenbasis te verleiden.

Elke stijl van fitnessfaciliteiten (boutique studio's, budget clubs, high-end clubs, enz.) biedt een andere aantrekkingskracht op de consument en een andere waardepropositie, maar ze worden zelden effectief gecombineerd.

HITIO/MUDO Gym, een Noorse fitnessketen van eigen bodem, brengt daar verandering in. HITIO/MUDO heeft een innovatief fitnessconcept ontwikkeld van een traditionele fitnessfaciliteit die op maat gemaakt is voor elk lid van het gezin.

Na 20 jaar van succes en uitbreiding in Noorwegen, Zweden, het Verenigd Koninkrijk en Portugal, herkende HITIO/MUDO Gym de behoefte aan een tech-savy softwareleverancier die kon inspelen op het unieke businessmodel en hun activiteiten effectief kon schalen.

HITIO/MUDO Gym wendde zich tot Perfect Gym voor haar digitaal geavanceerde all-in-one platform dat elk aspect van hun veelzijdige business kan ondersteunen:

 • Internationale franchising
 • Systeemcontinuïteit over meerdere merken en regio's
 • Cluboverkoepelende analyses in één oogopslag
 • Opties voor verkooppunten die inkomsten genereren
 • Flexibele contractopties
 • Unieke integratie van betalingsverwerkers

"Gezien onze sterke aanwezigheid in Noorwegen met MUDO Gym en in heel Europa met HITIO Gym , wisten we dat we moesten overstappen op een alles-in-één systeem dat niet alleen onze activiteiten van begin tot eind kon dekken, maar ook meerdere gebieden kon bestrijken met behoud van bedrijfscontinuïteit over meerdere merken." Kjetil Rygh, CEO, HITIO/MUDO Gym

Bedrijfsmodel

In de afgelopen twintig jaar heeft HITIO/MUDO Gym met succes een echt hybride bedrijfsmodel gecreëerd door boeiende activiteiten voor het hele gezin samen te brengen met een traditionele sportschool.

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

De uitgebreide lesmogelijkheden van HITIO/MUDO Gym variëren van geavanceerde gevechtstraining, traditionele kracht- en hiit-training tot kinderlessen. De combinatie van de twee creëert een omgeving van klantpersonalisatie die wordt aangeboden in Boutique Clubs met functionaliteit van een full service club.

Bovendien profiteert HITIO/MUDO van een breed klantenbestand door mogelijkheden te bieden voor alle leeftijden met diverse plannen voor individuen en gezinnen. De gestructureerde lessen beginnen al vanaf de leeftijd van vijf jaar en lopen uit tot geavanceerde fitnesslessen voor volwassenen, waardoor ze zich vooral onderscheiden als een geweldige fitnessoptie voor gezinnen.

Tot op heden heeft HITIO/MUDO 31 locaties geopend met meer dan 15.000 actieve leden in Noorwegen met plannen om dit aantal de komende jaren te verdubbelen.

MUDO Gym Franchise Ambities: Oprichting van HITIO Gym

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Mudo heeft veel succes geboekt met de uitbreiding van zijn activiteiten in Noorwegen, een van de meest concurrerende fitnessclubs in Europa, en heeft daarom zijn zinnen gezet op internationale franchising.

Mudo Gym opteerde ervoor om zijn internationale franchises te openen onder de naam HITIO Gym. Tot nu toe zijn HITIO-locaties aanwezig in het Verenigd Koninkrijk en Portugal, maar in de komende maanden en jaren wordt een snelle groei verwacht.

Beperkingen van vroegere software

Naarmate HITIO/MUDO zijn activiteiten uitbreidde, ondervond het bedrijf hinder van zijn vroegere softwareopties en zakelijke hulpmiddelen. Net als veel andere Noorse bedrijven was HITIO/MUDO voor software- en hardwaretoepassingen gaan samenwerken met binnenlandse bedrijven.

HITIO/MUDO heeft echter nooit een Noorse leverancier van sportschoolsoftware gevonden die hun schaalgrootte effectief kon beheren.

Dit had tot gevolg dat HITIO/MUDO met verschillende bedrijven moest samenwerken om de verschillende aspecten van het beheer van sportscholen te regelen: beheerplatform, toegangscontrole, afspraken maken, enz.

Hoewel de lokale zakelijke tools van HITIO/MUDO hen tot op dat moment goed hadden gediend, ging HITIO/MUDO op zoek naar een tool met uitgebreidere mogelijkheden.

Deze omvatten flexibele ontwikkelingsmogelijkheden via een open API en mechanismen om te integreren met moderne fitnesstechnologie die op grote schaal wordt gebruikt door leden.

Bovendien, met internationale uitbreiding in het verschiet, wilde HITIO/MUDO een tool die geschikt zou zijn voor internationale franchising Ze wilden een tool die werkte in de meeste landen waar HITIO/MUDO Gym aanwezig is met het merk HITIO Gym en die internationaal gemak ondersteunde, zoals taalvertalingen, valutaconversies, enz.

Hoewel de noodzaak om van software te veranderen al jaren duidelijk was, zette de digitale boom van de fitnessindustrie als gevolg van Covid-19 het management van MUDO Gym aan om actie te ondernemen.

 

"We voelden dat Covid-19 voor ons een versneller was om over te stappen naar een moderner platform om ons te helpen onze digitale strategie te laten groeien in het bieden van sterkere digitale ervaringen voor onze leden, het versterken van onze analytische mogelijkheden, en ons te voorzien van de kernset van functies die sociale distantie binnen onze clubs meer houdbaar zullen maken" Kjetil Rygh, CEO, HITIO/MUDO Gym

 

Overstap naar Perfect Gym Solutions

De alles-in-één oplossing van Perfect Gym beantwoordde aan vele aspecten van de groeiende bedrijfsbehoeften van HITIO/MUDO Gym. Naast het beheerplatform zelf heeft HITIO/MUDO Gym ook het klantenportaal, de mobiele toepassingen en de CRM-tools van Perfect Gym geïmplementeerd.

Vanuit een managementstandpunt houdt HITIO/MUDO Gym van de mogelijkheden die het Dashboard hen biedt om op elk moment directe live-inzichten over alle clubs te zien. Dit is vooral handig met filteropties, zodat het management zich kan richten op bepaalde clubs of de statistieken en inkomsten op een macroschaal kan beoordelen.

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Zoals hierboven vermeld, was de disruptie van de fitnessindustrie door Covid-19 ook een aanzienlijke motivator om over te stappen op een meer digitaal geavanceerd platform. Als gevolg hiervan heeft HITIO/MUDO Gym verschillende van de tools van Perfect Gym gebruikt om hun heropeningsproces te navigeren en gemakkelijk updates over de fitnessruimte aan hun leden te communiceren.

Om de capaciteit effectief te beheren binnen sociale afstandsmaatregelen, maakt HITIO/MUDO gebruik van de slot booking-opties van Perfect Gym waarmee leden bepaalde tijden kunnen reserveren om naar de sportschool te gaan.

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Met behulp van de mobiele app houdt MUDO Gym hun leden ook op de hoogte met live updates over de bezetting van de club en de capaciteit in real time.

Flexibel kader voor franchising

De belangrijkste reden om over te stappen op Perfect Gym was de mogelijkheid om alle clubs van HITIO/MUDO Gym, in binnen- en buitenland, dezelfde software te laten gebruiken. Ten eerste is Perfect Gym goed gepositioneerd om de franchising van HITIO Gym te ondersteunen aangezien het al een licentie heeft om in elk land te werken waar ze van plan zijn te gaan werken.

"Gezien onze sterke aanwezigheid in Noorwegen met MUDO Gym en in heel Europa met HITIO Gym, wisten we dat we moesten overstappen op een alles-in-één systeem dat niet alleen onze activiteiten van begin tot eind kon dekken, maar ook meerdere gebieden kon bestrijken met behoud van de bedrijfscontinuïteit over meerdere merken.

Bovendien werd Perfect Gym Software ontworpen met het oog op franchise-uitbreiding. Dankzij de systeemrechten kon HITIO/MUDO hun eigen aangepaste bedrijfsmodel en -protocollen creëren die vervolgens gemakkelijk kunnen worden overgedragen als het kader voor nieuwe franchisevestigingen.

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

Aangezien elke nieuwe MUDO GYM of HITIO GYM franchise onvermijdelijk kleine managementaanpassingen zal hebben, afhankelijk van hun locatie, stellen systeemrechten franchises in staat om individuele wijzigingen aan te brengen die binnen de parameters van het algemene model van HITIO/MUDO Gym blijven.

CrediCare Integratie

Net als veel andere Noorse bedrijven, heeft HITIO/MUDO Gym altijd gebruik gemaakt van CrediCare, een lokale partner voor automatische incasso betalingen, voor hun facturering. In feite zijn er geen gelicenseerde internationale betalingsverwerkers beschikbaar in Noorwegen.

Door gebruik te maken van onze open API, was Perfect Gym in staat om een op maat gemaakte integratie te bouwen om CrediCare betalingen te ondersteunen.

Op deze manier kunnen alle betalingen eenvoudig worden verwerkt via het platform van Perfect Gym, waardoor alle factureringsgegevens op één gemakkelijk toegankelijke plaats staan voor zowel leden als personeel.

Daarnaast ziet HITIO/MUDO Gym veel waarde in het potentieel van Perfect Gym's open API voor de toekomst:

"We hebben het gevoel dat Perfect Gym's kernmodules en Open API ons bijna eindeloze mogelijkheden geven in hoe we digitale componenten kunnen toevoegen aan onze merken en ons een veel meer toekomstbestendige digitale basis geeft voor de toekomst." Kjetil Rygh, CEO, HITIO/MUDO Gym

 

Flexibiliteit in contracten

HITIO/MUDO Gym + Perfect Gym

HITIO/MUDO Gym heeft zijn bedrijfsaanbod aangepast met de flexibele tools van Perfect Gym. Deze zijn het best gebruikt om unieke pakketten of aanbiedingen voor hun klanten te creëren, of het nu gaat om contractdeals, kortingen of vouchers.

Met de diverse en aanpasbare contractopties van Perfect Gym kan HITIO/MUDO Gym bijvoorbeeld lidmaatschappen creëren die gemakkelijk geschikt zijn voor het hele gezin. Leden kunnen kiezen voor onafhankelijke lidmaatschappen voor kinderlessen, lessen voor volwassenen of toegang tot de fitnesszaal, of een combinatie van deze drie.

Het gebruik van familieplancontracten biedt alle HITIO/MUDO-leden ook de mogelijkheid om alle accounts te koppelen aan één ouderaccount, zodat één partij gemakkelijk financieel verantwoordelijk kan zijn voor alle anderen.

Kostenvoordeel op lange termijn: Inkomstenbesparende hulpmiddelen

HITIO/MUDO Gym maakt ook gebruik van verschillende opties van Perfect Gym om de clubuitgaven te beperken.

Eenvoudige, efficiënte tools voor selfservice voor leden, zoals de mobiele app en het klantenportaal, helpen HITIO/MUDO ook enorm om de kosten en de stress voor het personeel te verminderen.

Dankzij de integratie van Perfect Gym met de Access Control-provider van HITIO/MUDO Gym konden de klantprocedures worden vereenvoudigd. Ze konden de verkoop aan de balie efficiënter laten verlopen en hebben de mogelijkheid van productbundels gebruikt om de verkoop van producten en diensten te combineren, zoals merchandise & class training of privétrainingen.

Ze hebben ook besparingen gevonden door hun toegangscontrolesysteem te integreren met de software van Perfect Gym. Na de overstap op QR-codes voor toegang en toegangscontrole via een mobiele app heeft HITIO/MUDO veel inkomsten bespaard door af te stappen van hun beleid om gratis verloren ledenkaarten te verstrekken en te vervangen.

Afsluitende gedachten

HITIO/MUDO Gym bereidt zich voor om furore te maken op de Europese fitnessmarkt. De software van Perfect Gym is er klaar voor om al hun bedrijfsbehoeften te ondersteunen en tegelijkertijd hun expansie te accommoderen.

Bedankt voor uw aandacht
Als je het leuk vindt, vertel het dan door!

 • Find us on Facebook
 • Find us on Youtube
 • Find us on Twitter
 • Find us on Instagram
 • Find us on Linkedin
Aanbevolen berichten

Digitally Transform Your Health Club

As consumers become more in control over their well-being, fitness clubs must be digitally prepared to service members with a variety of options and fitness experiences. Our fitness software acts as a digital platform to facilitate these experiences by utilizing data and integrations to make digital transformation for fitness facilities more possible.

Vertrouwd door de marktleiders in fitness & vrije tijd. Groot en klein.

McFit
World Class
Sportcity
Fit For Free
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Maak een afspraak voor een gratis demo