/

MUDO Gym + Perfect Gym

Perfect Gym is verheugd om de samenwerking aan te kondigen met de grootste fitnessketen in Noorwegen, Mudo Gym & Hitio Gym. Lees meer over Mudo's beslissing om van leverancier te veranderen. Dit zal hen helpen hun merk in heel Europa te laten groeien.

MUDO Gym + Perfect Gym

Net zoals de fitnesswereld voortdurend evolueert, hebben fitnesscentra over de hele wereld de taak om deze consumentenbelangen op elkaar af te stemmen om hun ideale klantenbasis te verleiden.

Elke stijl van fitnessfaciliteiten (boutique studio's, budget clubs, high-end clubs, enz.) biedt een andere aantrekkingskracht op de consument en een andere waardepropositie, maar ze worden zelden effectief gecombineerd.

MUDO Gym, een Noorse fitnessketen, brengt daar verandering in. Mudo is pionier in een innovatief fitnessconcept dat de nicheervaring van vechtsportlessen en een traditionele fitnessfaciliteit samenbrengt.

Na 20 jaar van succes en uitbreiding in Noorwegen en Zweden, erkende MUDO Gym de behoefte aan een tech-savy softwareleverancier die tegemoet kon komen aan het unieke businessmodel en hun activiteiten effectief kon opschalen.

MUDO Gym wendde zich tot Perfect Gym voor zijn digitaal geavanceerde alles-in-één platform dat elk aspect van hun veelzijdige business kan ondersteunen:

 • Internationale franchising
 • Systeemcontinuïteit over meerdere merken en regio's
 • Cluboverkoepelende analyses in één oogopslag
 • Opties voor verkooppunten die inkomsten genereren
 • Flexibele contractopties
 • Unieke integratie van betalingsverwerkers

"Gezien onze sterke aanwezigheid in Noorwegen met MUDO Gym en in heel Europa met HITIO Gym, wisten we dat we naar een alles-in-één systeem moesten overstappen dat niet alleen onze activiteiten van begin tot einde kon dekken, maar ook meerdere gebieden kon bestrijken met behoud van de bedrijfscontinuïteit over meerdere merken." Kjetil Rygh, CEO, Mudo Gym & Hitio Gym

Bedrijfsmodel

Gedurende de laatste twintig jaar heeft Mudo Gym met succes een echt hybride business model gecreëerd door het samenbrengen van martial arts-geïnspireerde studio training met een traditionele sportschool.

Mudo's uitgebreide klasse opties variëren van geavanceerde gevechtstraining, traditionele kracht en hiit training, om de lessen van kinderen. De combinatie van de twee creëert een omgeving van klantpersonalisatie die bij Boutique Clubs met functionaliteit van een volledige de dienstclub wordt aangeboden.

Wat meer is, Mudo profiteert sterk van catering aan een brede klantenbasis door het aanbieden van mogelijkheden voor alle leeftijden met diverse plannen voor individuen en gezinnen. Gestructureerde lessen beginnen zo jong als vijf jaar oud en uit te breiden tot geavanceerde fitness klassen voor volwassenen, in het bijzonder op te vallen als een grote fitness-optie voor gezinnen.

Tot op heden heeft Mudo 31 locaties geopend met meer dan 15.000 actieve leden in Noorwegen met plannen om dit aantal te verdubbelen in de komende jaren.

MUDO Gym Franchise Ambities: Oprichting van HITIO Gym

Mudo heeft veel succes geboekt met zijn uitbreiding in Noorwegen, de meest concurrerende fitnessclubsector in Europa, en heeft daarom zijn zinnen gezet op internationale franchising.

MUDO Gym heeft ervoor gekozen hun internationale franchises te openen onder de naam HITIO Gym. Tot nu toe zijn er Hitio-locaties in het Verenigd Koninkrijk en Portugal, maar in de komende maanden en jaren wordt een snelle groei verwacht.

Beperkingen van vroegere software

Naarmate Mudo zijn activiteiten uitbreidde, ondervonden ze hinder van hun vroegere softwareopties en bedrijfshulpmiddelen. Zoals vele andere Noorse bedrijven, heeft Mudo samengewerkt met binnenlandse bedrijven voor software en hardware toepassingen.

Mudo heeft echter nooit een Noorse leverancier van sportschoolsoftware gevonden die hun schaalgrootte effectief kon beheren.

Dit heeft ertoe geleid dat Mudo met verschillende bedrijven moest samenwerken om de verschillende managementaspecten van de sportschool te beheren: managementplatform, toegangscontrole, afspraken maken, enz.

Hoewel Mudo's lokale business tools bruikbaar waren om hun sportscholen te beheren, misten ze de digitale verfijning die steeds meer verwacht wordt in de wereld van gezondheid en fitness.

Deze tools boden ook geen flexibele ontwikkelingsmogelijkheden door middel van een open API of hebben mechanismen om te integreren met moderne fitness-technologie op grote schaal gebruikt door de leden.

Bovendien, met internationale expansie in het verschiet, leverde het gebruik van strikt Noorse bedrijfsoplossingen serieuze uitdagingen op bij internationale franchising.

Aangezien deze bedrijven bijna uitsluitend met Noorse bedrijven werken, zijn ze niet actief in de meeste landen waar MUDO Gym aanwezig is met het merk HITIO Gym.

Evenzo ontbrak het de systeemtools aan internationaal gemak, zoals taalvertalingen, valutaomzettingen, enz.

Hoewel de noodzaak om van software te veranderen al jaren duidelijk was, zette de digitale boom van de fitnessindustrie die zich voordeed als gevolg van Covid-19 het management van MUDO Gym aan om actie te ondernemen.

 

"We voelden dat Covid-19 voor ons een versneller was om over te stappen naar een moderner platform om ons te helpen onze digitale strategie te laten groeien in het bieden van sterkere digitale ervaringen voor onze leden, het versterken van onze analytische mogelijkheden, en ons te voorzien van de kernset van functies die sociale distantie binnen onze clubs meer houdbaar zullen maken" Kjetil Rygh, CEO, Mudo Gym & Hitio Gym

 

Overstap naar Perfect Gym Solutions

De alles-in-één oplossing van Perfect Gym beantwoordde aan vele aspecten van de groeiende bedrijfsbehoeften van MUDO Gym. Naast het beheerplatform zelf, heeft MUDO Gym ook het klantenportaal, de mobiele toepassingen en de CRM-tools aan zijn abonnement toegevoegd.

Vanuit een managementstandpunt houdt MUDO Gym van de mogelijkheden van het Dashboard om op elk moment onmiddellijke live-inzichten over alle clubs te kunnen zien. Dit is vooral handig met filteropties, zodat het management zich kan concentreren op bepaalde clubs of de statistieken en inkomsten op macroschaal kan beoordelen.

Zoals hierboven vermeld, was de disruptie van de fitnessindustrie door Covid-19 ook een aanzienlijke motivator om over te stappen naar een meer digitaal geavanceerd platform. Als gevolg hiervan heeft MUDO Gym verschillende van de tools van Perfect Gym gebruikt om hun heropeningsproces te navigeren en gemakkelijk updates over de fitnessruimte aan hun leden te communiceren.

Om de capaciteit effectief te beheren binnen sociale afstandsmaatregelen, gebruikt Mudo de slot booking-opties van Perfect Gym waarmee leden bepaalde tijden kunnen reserveren om naar de sportschool te gaan.

Met behulp van de mobiele app houdt MUDO Gym hun leden ook op de hoogte met live updates over de bezetting van de club en de capaciteit in real time.

Flexibel kader voor franchising

De belangrijkste reden om over te stappen op Perfect Gym was de mogelijkheid om alle clubs van MUDO Gym en HITIO Gym, in binnen- en buitenland, dezelfde software te laten gebruiken. Ten eerste is Perfect Gym goed gepositioneerd om de franchising van HITIO Gym te ondersteunen, aangezien het al een licentie heeft om in elk land te opereren dat ze willen betreden.

"Gezien onze sterke aanwezigheid in Noorwegen met MUDO Gym en in heel Europa met HITIO Gym, wisten we dat we moesten overstappen op een alles-in-één systeem dat niet alleen onze activiteiten van begin tot eind kon dekken, maar ook meerdere gebieden kon bestrijken met behoud van de bedrijfscontinuïteit over meerdere merken.

Bovendien werd Perfect Gym Software ontworpen met het oog op franchise-uitbreiding. Dankzij de systeemtoestemmingen kon Mudo zijn eigen aangepaste bedrijfsmodel en protocollen creëren die vervolgens gemakkelijk kunnen worden overgedragen als het kader voor nieuwe franchisevestigingen.

Aangezien elke nieuwe MUDO GYM of HITIO GYM franchise onvermijdelijk kleine managementaanpassingen zal hebben, afhankelijk van hun locatie, stellen systeemrechten franchises in staat om individuele wijzigingen aan te brengen die binnen de parameters van het algemene model van MUDO Gym blijven.

CrediCare Integratie

Zoals vele andere Noorse bedrijven heeft MUDO Gym altijd CrediCare, een lokale partner voor automatische incasso, gebruikt voor hun facturering. In feite zijn er geen gelicentieerde internationale betalingsverwerkers beschikbaar in Noorwegen.

Door gebruik te maken van onze open API, was Perfect Gym in staat om een aangepaste integratie te bouwen om CrediCare betalingen te ondersteunen.

Op deze manier kunnen alle betalingen eenvoudig worden verwerkt via het platform van Perfect Gym, waardoor alle factureringsgegevens op één gemakkelijk toegankelijke plaats staan voor zowel leden als personeel.

Daarnaast ziet MUDO Gym veel waarde in het potentieel van Perfect Gym's open API voor de toekomst:

"We hebben het gevoel dat Perfect Gym's kernmodules en Open API ons bijna eindeloze mogelijkheden geven in hoe we digitale componenten kunnen toevoegen aan onze merken en ons een veel toekomstbestendiger digitale basis geeft voor de toekomst." Kjetil Rygh, CEO, Mudo Gym & Hitio Gym

 

Flexibiliteit in contracten

MUDO Gym heeft zijn bedrijfsaanbod aangepast met de flexibele tools van Perfect Gym. Deze zijn het best gebruikt om unieke pakketten of aanbiedingen voor hun klanten te creëren, of het nu gaat om contractdeals, kortingen of vouchers.

Met de diverse en aanpasbare contractopties van Perfect Gym kan MUDO Gym bijvoorbeeld lidmaatschappen creëren die gemakkelijk geschikt zijn voor het hele gezin. Leden kunnen kiezen voor onafhankelijke lidmaatschappen voor kinderen lessen, volwassen lessen, of de toegang tot de sportschool, of een combinatie van alle drie.

Met behulp van familieplan contracten kunnen ook alle Mudo leden de optie om alle accounts gekoppeld aan een ouder account, gemakkelijk waardoor een partij financieel verantwoordelijk voor alle anderen.

Kostenvoordeel op lange termijn: Inkomstenbesparende hulpmiddelen

MUDO Gym maakt ook gebruik van verschillende opties van Perfect Gym om de uitgaven van de club te beperken.

Eenvoudige en efficiënte tools voor selfservice voor de leden, zoals de mobiele app en het klantenportaal, helpen Mudo ook enorm om de kosten en de stress voor het personeel te verminderen.

Dankzij de integratie van Perfect Gym met de Access Control-provider van Mudo Gym konden eenvoudigere klantenprocedures worden gevolgd. Ze konden de verkoop aan de balie efficiënter laten verlopen en hebben de mogelijkheid van productbundels gebruikt om de verkoop van producten en diensten te combineren, zoals merchandise & class training of privétrainingen.

Ze hebben ook besparingen gevonden door hun toegangscontrolesysteem te integreren met de software van Perfect Gym. Na de overschakeling op QR-codes voor toegang en toegangscontrole via een mobiele app heeft Mudo een sterke inkomstenbesparing gerealiseerd door af te stappen van hun beleid om gratis verloren lidmaatschapskaarten te verstrekken en te vervangen.

Afsluitende gedachten

MUDO Gym en HITIO Gym bereiden zich voor om furore te maken op de Europese fitnessmarkt. De software van Perfect Gym is er klaar voor om al hun bedrijfsbehoeften te ondersteunen en tegelijkertijd hun expansie te accommoderen.

 

Bedankt voor uw aandacht
Als je het leuk vindt, vertel het dan door!

 • Find us on Facebook
 • Find us on Youtube
 • Find us on Twitter
 • Find us on Instagram
 • Find us on Linkedin
Aanbevolen berichten

Digitally Transform Your Health Club

As consumers become more in control over their well-being, fitness clubs must be digitally prepared to service members with a variety of options and fitness experiences. Our fitness software acts as a digital platform to facilitate these experiences by utilizing data and integrations to make digital transformation for fitness facilities more possible.

Vertrouwd door de marktleiders in fitness & vrije tijd. Groot en klein.

McFit
World Class
Sportcity
Fit For Free
Gold's Gym
Snap Fitness
Fitness 24 Seven
David LLoyd
MacFit
Crunch
Fitness World

Maak een afspraak voor een gratis demo